Tomasz Baszkowski - radca prawny, kancelaria prawna Poznań
Profesjonalne usługi i wieloletnie doświadczenie

Über uns

baszkowski-senior_805722Doświadczenie w połączeniu z młodym, energicznym zespołem. Profesjonalizm w połączeniu z pasją. Wiedza i bogata praktyka. Te cechy Kancelarii Prawnej „Paragraf” wyróżniają ją na rynku usług prawniczych.

Możemy zagwarantować, że sprawa każdego Klienta będzie traktowana indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nie ma spraw ważniejszych i mniej ważnych. Dla nas liczy się każdy Klient. Dla prawników Kancelarii prawo to nie tylko praca, ale również hobby. Tylko tak dobrany, zgrany i świetnie współpracujący zespół jest w stanie spełnić oczekiwania Klientów.

Bogata oferta usług prawnych dla biznesu i klientów indywidualnych obejmująca, dzięki współpracy z doświadczonym adwokatem, wszelkiego rodzaju sprawy karne, powoduje, że nie zostawiamy naszych Klientów bez pomocy w trudnych chwilach.

Obecnie rynek usług prawnych charakteryzuje się dużym poziomem konkurencyjności. Dzięki profesjonalizmowi, bardzo bogatej ofercie, elastyczności i indywidualnemu podejściu, Kancelaria Prawna „Paragraf” jest w stanie spełnić wymagania Klientów.

Każdy prawnik współpracujący z Kancelarią posiada bogatą praktykę zawodową, a nasza wieloletnia obecność na poznańskim rynku jest źródłem wielu doświadczeń. Pomagaliśmy rozwiązywać problemy Klientów w praktycznie każdej dziedzinie obrotu prawnego. Mimo, że Kancelaria posiada siedzibę w Poznaniu a także filię w Nowym Tomyślu, świadczy usługi prawne dla Klientów w całej Polsce.

Dla przedsiębiorców, wyjątkowo ważną częścią naszej oferty okazuje się być obsługa prawna inwestycji finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wpływ ma na to kilka czynników. Po pierwsze, w grę wchodzą często bardzo wysokie kwoty, sięgające kilkudziesięciu milionów euro. Tak duże inwestycje są często kluczowe dla naszych Klientów. Po drugie, wysoki poziom skomplikowania tej części prawa powoduje konieczność szczególnie profesjonalnej analizy prawnej. Kancelaria Prawna „Paragraf” posiada bogatą praktykę w tego typu sprawach, a także współpracuje ze światowej klasy specjalistami. Dzięki temu nasza oferta cieszy się zainteresowaniem przedsiębiorców.

Bez względu na dziedzinę, w której potrzebujecie Państwo pomocy, zapewniam, że Kancelaria Prawna „Paragraf” uczyni wszystko, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, z zachowaniem szczególnej staranności.

Serdecznie zapraszam do współpracy

radca prawny
Tomasz Baszkowski